Töökojas

Töökoda rajades oli meil kindel idee, et selle katuse alt peab saama kõik mured lahendatud, heal tasemel.

Siin on välja toodud mõned pidepunktid, millest kinni haarata. Need aga ei välista kindlasti muid võimalusi.

Pesu

Pesu

Peseme sõidukeid oma moodi – pealt, alt (jah, põhja alt), vahelt ja seest. Sooja veega, iga auto individuaalse lähenemisega.

Kui tegu just Walesi või mõne muu mudaralliga pole, siis tööd me mustade masinate kallal teha ei taha. Veel enam, mustus on ju see, mis kõige rohkem sõlmedele ning pindadele kahju teeb. Seega on paraku tegu autohoolduse alustalaga, kompromisse me siin ei tee.

Rehvivahetus

Rehvivahetus

Mainimist see ilmselt muidugi ei vaja, aga kui rehvivahetusega mure tekib, saame ehk abiks olla.

Hooldus

Hooldus

Teostame lisaks keerulisematele ka lihtsamaid hoolduseid, kuid kindlasti põhjalikult ning kiirustamata. Pärast meid veeuputuse pärast kartma ei pea.

Sillastend ja nurgakaalud

Sillastend ja nurgakaalud

Keerame Teie sõidukil rattad õigesse suunda ja kalde alla. Lisaks saame paika panna nurgakaalud, et auto veel mõnusam sõita oleks.

Tõsisem süvenemine

Tõsisem süvenemine

Kui miskit vaevab, kuid aru ei saa mis ning keegi teine ka nõuga väga aidata ei oska, leiame üles. Kui pahatihti ei taheta probleemidesse süveneda, siis meile tekitavad sellised väljakutsed sõltuvust. Enese rahuliku une tarbeks leiame probleemidele lahendused.

Spetsiifilisemad hooldused

Spetsiifilisemad hooldused

Oleme Öhlins amortisaatorite ametlik hoolduskeskus, kuid saame hakkama kõikide amortidega.

Lisaks amordikatele saab hooldatud ka muu tehnika – mootorid, käigukastid, diffrid.

Keretööd

Keretööd

Kogemus keretööde vallas ulatub meil kaugele. Õnnetusi juhtub ning mitmest masinast ühe tegemine on meile igapäevane. Ei maksa muretseda – me oskame seda korralikult teha. Alla tehasetulemuse me ei lepi, enamasti jääb see üle.

Loomulikult saame ka väiksemate õnnetustega hakkama.

Tihti ei olda kursis, et ka kindlustustöödega saab töökoja sõiduki omanik ise valida. Nii saab selliste muredega ka meie poole pöörduda.

Restaureerimine

Restaureerimine

Oleme restaureerinud väga mitmeid sõidukeid. Ajaloolised ralliautod, klassikalised ameerika autod, mootorrattad jpm. Vastavalt kliendi soovidele, taastame kere, sisu ja salongi, mootori, veermiku, ükskõik.

Ümberehitused

Ümberehitused

Unistate tihti, milline Teie auto sedaani asemel kabrioleti, maasturi või haagissuvilana välja näeks? Leiame lahenduse.

Tahaks midagi teha, aga mida, ei tea – leiame ka lahenduse.

Korrosioonitõrje

Korrosioonitõrje

Iga suurema keretöö juurde kuulub ka korrosioonikaitse. Sama tööd saab teha ka korras autole, eesmärgiga juba ette roostest hoiduda. Korrosioonitõrjet teeme me läbimõeldult, aastateks.

Tehniline tugi

Tehniline tugi

Pakume tehnilist tuge motospordis. Erinevaid alasid ei diskrimineeri. Kamba peale saame hakkama kõigega, mis Teie meeskonnal vaja võib olla.

Hooldused sõiduki kodukohas

Hooldused sõiduki kodukohas

Vahel juhtub, et sõiduk ei taha kohe üldse kodugaraažist välja tulla – ei ole probleemi. Tuleme Teie juurde ning leiame muredele lahendused. Olgu see Eestis või mujal – pole siin midagi uut.

Transport

Transport

Aitame transpordiga nii meie töökotta ja tagasi kui ka muudel marsruutidel. Igal sõidukil on omad nüansid – me oskame nendega arvestada.

Sõidukite hoiustamine

Sõidukite hoiustamine

Meil on valve ja kindlustusega ruumid sõidukite hoiustamiseks. Hooldatud puhta autoga kevadele vastu minna on ju üpris vastupandamatu rõõm.

Tihti kasutatakse meid selles osas ka suvisel ajal. Nii on pühapäevaauto igal ajal murevabalt valmis nautimiseks.

 

Inseneeria

Inseneeria

Soovi korral töötame välja erilahendused, turbo paigutamisest vedrustuse kinemaatika või täis aerodünaamiliste lahendusteni välja. On soov omale WRC auto ehitada? Ei ole probleemi!

Nõuanded/ekspertiis

Nõuanded/ekspertiis

Tahaks (võidu)sõiduautot paremaks, kuid ei tea, kust alustada?

Miks miski detail katki läks ning kuidas seda vältida?

Tegelikult tahaks ainult põhjalikku ostueelset kontrolli?

Võta ühendust, leiame lahenduse.

Väljaspool töökoda

Suur osa meie tööst toimub tegelikult väljaspool töökoda – motospordi tehnilise toena. Oleme käinud paljudel võistlustel üle maailma – kõrberallid (sh Dakar), ringrajasarjad, rallikrossi MM, WRC ja muud rallisarjad. Nimekiri jätkub.

Muidugi saame aidata ka lihtsamate murede korral – töötame seal, kus vaja, liigutame, hoiustame, ehitame. Mida imelikum probleem, seda huvitavam.

Kord tõstsime helikopteriga auto Peruu kõrbes kuristikust välja, seega fantaasial võib siin vabalt lennata lasta.

Varia

Motospordist saadud tutvustega oli ühel hetkel selge, et tuleb avada pood. Nii saabki meie majast kõik vajamineva, et oma masin kiiremaks ja paremaks saada. Kui aga midagi ehitada pole või on lihtsalt isu, leiame Teile ka otsitava sõiduki. Olles ise konkreetseid sõidukeid aastaid taga ajanud, teame, kui frustreeriv see olla võib. Samuti aitame Teil sõidukeid müüa või nad selleks ette valmistada.

Pood

Pood

Oleme maaletoojad sellistele kaubamärkidele nagu HKS, Work, Yokohama, Öhlins, Atech ja paljud-paljud teised läbi RacingExperdi ning Arai Motorspordi.

Lisaks suudame ilmselt pakkuda sõidukite tavalisemaid varuosi ning rehve soodsamalt kui mujal.

Autode rent

Autode rent

Kui sooviks vahel mõne hobiautoga tiiru teha, aga nii tihti mitte, et endale osta tahaks, siis saame aidata. Või otsib Sinu sõiduk omale hoopis väljundit? Too see meile renti.

Komisjonimüük

Komisjonimüük

Tegeleme Teie sõiduki müügiga otsast lõpuni. Teeme ettevalmistused, pildid, kuulutused, korraldame transpordi ja kõik muu.

Müügi ettevalmistus

Müügi ettevalmistus

Tihti soovitakse sõiduki müügiga ise tegeleda. Sellisel juhul saame aidata sõiduki ette valmistamisega ning kvaliteetsete piltidega.

Autode hankimine

Autode hankimine

Leiame vastavalt soovile auto õigest kohast, üle maailma. Oleme kursis erinevate asukohtade murede ja rõõmudega, transpordiga ning muude vormistustega. Kui mõte on spetsiifiline, leiame lahenduse.

Kleepimine

Kleepimine

Koostöös Stickitiga teeme Teie autole disaini ning kanname selle sinna ka peale. Stickit muide kleebib pea kõik Eesti võistlusautod, sealhulgas Toyota WRC meeskonna autod.

Detailing

Detailing

Iga sõiduhuvilise isu on näha oma kullakest puhta ja läikivana. Nii ka meie. Kui soovid oma sõiduki silmale rõõmsamaks saada, teeme ära. Puhastame, poleerime, vahatame.